KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13385267
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carlberg färgkrita pastell stilleben vattenfärg
-
8094 Pastell
Carl Brandt. Signerad, björkar, yttermått inklusiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32
-
8302 Pasteller
2 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:20
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carlberg färgkrita pastell stilleben vattenfärg
-
8094 Pastell
Carl Brandt. Signerad, björkar, yttermått inklusiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32 -
8302 Pasteller
2 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:20